.

Трговија на големо 20Pcs Мини Пластични Матирано Накит Екранот Носителот Прстен Декорација Стојат Прстен Складирање Организатор Носителот Клип Багажник

Трговија на големо 20Pcs Мини Пластични Матирано Накит Екранот Носителот Прстен Декорација Стојат Прстен Складирање Организатор Носителот Клип Багажник

DEN 104.64

Пристапност
Во достапна форма


парче парче парче парче парче парче парче парче
Трговија на големо 20 Pcs Мини Пластични Матирано Накит Екранот Носителот Прстен Декорација Стојат Прстен Складирање Организатор Носителот Клип Багажник
Опис Прстен Носителот Материјал Пластични Боја Јасни/Црна/Бела Големина(D*H) прибл. 1.7*2.7*1cm Пакет 20 Парчиња Употреба Прстен Чување на Екранот Стои Багажник
Ве молиме љубезно, истакна, овој објект е прилично мала.
Она што го гледате е Она што Ќе Добиете,
сите фотографии се направени од вистински примероци
Ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание на накит не е вклучуваат

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Бренд Име:
TREACHI
Број На Модел На:
ТЦ-19110302
Материјал:
Пластични
Објектот Висина:
1cm
Објектот Должина:
1.7cm
Објектот Тежина:
50g
Производ Карактеристики:
ѕвони на екранот затворач
Објектот Ширина:
2.7cm