.

ASHIQI Природен бисер 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Вистински Слатководни бисер Ѓердани Хривнија за жени Нови

ASHIQI Природен бисер 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Вистински Слатководни бисер Ѓердани Хривнија за жени Нови

1247.04
DEN 624.00 -50 %

Пристапност
Во достапна форма


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
Бренд : ASHIQI бисер големина : 7-8мм Бисер Облик : Ориз Бисер Боја : Бела/Розова/Виолетова Бисер Сјај : Многу Добро Бисер Површина : Многу Неколку Недостатоци Ѓердан обемот : 45см Нараквици обемот : 18cm Пакување : кутија за Накит

Главните карактеристики

Гем Боја:
Бела, Розова, Виолетова
Должина:
40cm, 45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Certificate Type:
GDTC
Големина На Бисер:
7-8mm
Обликотшема:
Капка Вода
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Чешка
Сертификат Број:
61170080150
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
бисер
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина
Број На Модел На:
Накит Сетови
Бренд Име:
ASHIQI
Стил:
Романтични
хривнија должина:
18cm