.

Jemmin 925 Фунта Сребрен Накит Поставите Жените За Коктел Забава Со Врвен Квалитет Кристално Декорација За Обетки Ѓердан Сет

Jemmin 925 Фунта Сребрен Накит Поставите Жените За Коктел Забава Со Врвен Квалитет Кристално Декорација За Обетки Ѓердан Сет

1398.72
DEN 923.00 -34 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : Сребро 925, Имитира Дијамант
Вклучува : 1 пар Обетки+ 1 парче Ѓердан Синџир

Главните карактеристики

Бренд Име:
Jemmin
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
Цирконот
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
S93601
Пол:
Жените
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна