.

SHUANGR Нови Сини Кристал Waterdrop Ѓердан Обетки Хривнија Поставите Сино Дијамант Жените бижутерија Поставите 2018 Подарок за Денот на Вљубените

SHUANGR Нови Сини Кристал Waterdrop Ѓердан Обетки Хривнија Поставите Сино Дијамант Жените бижутерија Поставите 2018 Подарок за Денот на Вљубените

165.60
DEN 104.00 -37 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 ѓердан+ 1 пар обетки +1 хривнија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
GE482-GE531
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Бренд Име:
SHUANGR
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жени,Девојки
Обликотшема:
Геометриски
Состојба:
Бренд Нови
посебни:
Ветер
Тип:
накит сет
одговараат за:
Девојка , Девојка , Дами , Пријатели , Сестра
Повод:
Забава , Роденден , во трговскиот Центар , Дневна
Пакет:
Opp Кеси
Поддршка На Големо/Dropshipping:
Yes (да).Детали и подобро цените,контактирајте со продавачот