.

Злато Боја Свадба Накит Сетови За Свадба Кристал Ѓердан Ѓердани Обетки Прстен Хривнија Дубаи Накит Додатоци Подарок

Злато Боја Свадба Накит Сетови За Свадба Кристал Ѓердан Ѓердани Обетки Прстен Хривнија Дубаи Накит Додатоци Подарок

1103.52
DEN 574.00 -48 %

Пристапност
Во достапна форма


Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : злато/сребрена позлатен кристал Големина : како на сликата покаже Боја : како на сликата покаже Совршен обработка 100% физички слика

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
OUHE
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
WS-TL40658
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки/Прстен