.

Свадба Партија Булчински Деверуша Цвет Круна Тиара+Ѓердан Earring Сет

Свадба Партија Булчински Деверуша Цвет Круна Тиара+Ѓердан Earring Сет

DEN 385.92

Пристапност
Во достапна форма


повод сакате да бидат повеќе шармантна
Материјал : алуминиумски, кристал
Боја : Сребрена
Опис :
Ѓердан должина : Околу. 23.6 инчен / 60 cm
Earring pendant должина : Околу. 1.5 инчен / 3.8 cm
Earring Стил : Клипот на
Круна Големина(L x H) : Прибл. 29cm 5cm x / 11.42 инчен x 1.97 инчен
Пакетот Вклучува :
1 x Ѓердан
1 Пар обетки
1 x Булчински тиара
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните карактеристики

Пол:
Жените
Повод:
Партија
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легура