.

4pcs Имитација Бисер Цртан филм мешани kitty цвет принцеза Ѓердан/Нараквица/Прстен/Обетки Деца Деца Накит Поставите Божиќ Подарок

4pcs Имитација Бисер Цртан филм мешани kitty цвет принцеза Ѓердан/Нараквица/Прстен/Обетки Деца Деца Накит Поставите Божиќ Подарок

95.52
DEN 81.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма

1 Set=4pcs Имитација Бисер Цртан филм принцезата кити сонцето цвет Ѓердан/Нараквица/Прстен/Обетки Деца Деца Накит Поставите Божиќ Подарок
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
SexeMara
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Обликотшема:
самовила
Пол:
Девојки
Материјал:
Мушка
Метали Тип:
Смола