.

KIVN Мода Накит Сетови Сина CZ Кубни Циркони Earring Ѓердан Булчински Свадба Накит Сетови за Женска Девојки Роденден Подароци

KIVN Мода Накит Сетови Сина CZ Кубни Циркони Earring Ѓердан Булчински Свадба Накит Сетови за Женска Девојки Роденден Подароци

3650.40
DEN 2847.00 -22 %

Пристапност
Во достапна форма


Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал,црна и бела родиум(две тон) галвански Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика.. најдобрите Продавачот! Одлична цена!100% Гаранција За Квалитет !Брза Испорака - Лесно Се Враќа

Главните карактеристики

Метална боја:
родиум
Должина:
18 inch
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
71OLA1365-НАМЕСТЕТЕ
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
KIVN
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Класичен
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Дувачкиот