.

Jemmin Гроздобер 925 Сребрен Шарм Хривнија & Алка За Жени Со Бела Murano Стаклени Монистра DIY Роденденски Подарок

Jemmin Гроздобер 925 Сребрен Шарм Хривнија & Алка За Жени Со Бела Murano Стаклени Монистра DIY Роденденски Подарок

1249.92
DEN 825.00 -34 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : Сребрена/ Кубни Циркони Боја : Исто како слики Количина : Едно парче
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Бесплатен Превозот се очекува примерок цел ! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена ( освен врв сезони )
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput.
Ви благодарам многу.
Вашиот Околу Нас за информации ќе биде вметната и тука. Можете да креирате некоја За Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Jemmin
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Главниот Камен:
Цирконот
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Повод:
Партија
Број На Модел На:
QH034
Стил:
Романтични
Обликотшема:
Круг
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна