.

Оригиналниот B97 9BAM24P2G03 24V 0.9 НА 9733 97 * 95 * 33MM голема воздух за јачина на центрифугални турбина компресор

Оригиналниот B97 9BAM24P2G03 24V 0.9 НА 9733 97 * 95 * 33MM голема воздух за јачина на центрифугални турбина компресор

DEN 714.24

Пристапност
Во достапна форма


Модел : 9 BAM24 P2 G03
Големина : 97 * 95 * 33 MM
Напон : 24 V
Актуелни : 0.9 голем притисок на ветрот
Брзина : 5900 RPM
Воздушниот волумен : 51 CFM
Правец на притисок : 775 Pa
Бучава : 63dba
Моќност : 21.6 W
Имајќи : двоен топката имајќи

Главните карактеристики

Линии:
4 Линии
Тип:
Фан
Примена:
Процесор
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Број На Модел На:
9BAM24P2G03
Бренд Име:
SANYO