.

Оригиналниот NIDEC M60R24MGAB-53J56 24V 0.08 60 * 60 * 15mm 3-жица печатач напојување фан

Оригиналниот NIDEC M60R24MGAB-53J56 24V 0.08 60 * 60 * 15mm 3-жица печатач напојување фан

DEN 906.24

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тип:
Фан
Примена:
Процесор
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
nidec
Број На Модел На:
M60R24MGAB
Линии:
3 Линии