.

Оригиналната за Gainward GTX660Ti/GTX670/GTX970 MSI PLB06625B12HH 12V 1А графичка картичка вентилаторот за ладење

Оригиналната за Gainward GTX660Ti/GTX670/GTX970 MSI PLB06625B12HH 12V 1А графичка картичка вентилаторот за ладење

960.00
DEN 864.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Следните 3 модели со иста фан!
Став : GTX660 Ti
Б став : GTX670
В став : GTX970

Главните карактеристики

Бренд Име:
FONSONING
Линии:
4 Линии
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
PLB06625B12HH
Имајќи:
Две Топката Имајќи
моќност:
1.56 W
Пакет:
No
Тип:
Фан
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Волумен На Воздух:
30CFM
Бучава:
25dBA
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
12