.

NMB 5cm 2106KL-04W-B50 5015 12v 0.18 на вентилаторот за Ладење

NMB 5cm 2106KL-04W-B50 5015 12v 0.18 на вентилаторот за Ладење

576.00
DEN 490.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


5cm 2106 KL-04 W-B50 5015 12v 0.18 на вентилаторот за Ладење

Главните карактеристики

Бренд Име:
NMB
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
2106KL-04W-B50
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
778
Бучава:
25dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
2.4 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
3500RPM
Фан Големина:
5015
Објектот:
2106KL-04W-B50