.

LUCKYLIANJI Мажи Жени Мода Тиркизна Кожа Бенд Лето Повик за Патување на Одмор Партија Панама Џез Слама Fedora Шапка Сонцето Капа

LUCKYLIANJI Мажи Жени Мода Тиркизна Кожа Бенд Лето Повик за Патување на Одмор Партија Панама Џез Слама Fedora Шапка Сонцето Капа

742.56
DEN 445.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Слама Бенд ширина : approx1.4-1.9 cm
Гребенот : приближно 3-4cm
Висина : околу 11cm
Шапка Обемот : прибл 58cm,една големина Боја : како на сликите покажуваат Пакет : 1pc лето слама сонцето шапка

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Newsboy Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Материјал:
Слама
Број На Модел На:
MZ0007
Стил:
Повик
Бренд Име:
LUCKYLIANJI