.

За Suzuki GSXR600 GSXR750 2006-2014 GSXR1000 2005-2014 Б-КРАЛОТ 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Мотоцикл Задните Footrests Нога штипки

За Suzuki GSXR600 GSXR750 2006-2014 GSXR1000 2005-2014 Б-КРАЛОТ 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Мотоцикл Задните Footrests Нога штипки

431.52
DEN 375.00 -13 %

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Кликнете тука за да видите повеќе :
Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~
Објектот Специфични : Висока класа квалитет и многу трајни Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира Материјал : Алуминиум Позиција : Задните Pacakge : 1 пар подложка за нозе
FITMENT :
За Suzuki GSXR 600 2006-2014
Suzuki GSXR 750 2006-2014
Suzuki GSXR1000 2005-2014
Suzuki Б-КРАЛОТ 2008-2013
Важни Забелешки : ве Молиме испратете ни го вашето целосно Име и презиме и Адреса на англиски јазик! (Купувачи од руската Федерација треба да ни обезбеди целосна 3 зборовите име на англиски јазик) Т elephone број е исто така многу важни информации за да ја испратите преку Express! Ако ви треба уште превозот метод, кои ние не се обезбедени, ве Молиме слободно контактирајте со нас! * Купи со Доверба : Ние сме професионални Мото Делови Добавувач за повеќе од 10 години! Ние имаме повеќе од 1000 видови на Мотоцикл Делови! Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако сте во потрага за некои делови за вашиот велосипед! Сега имаме илјадници партнери од над 30 земји во светот! * Плаќање : не прифаќаме плаќање преку Aliexpress Зачувам и . Ако треба да се плати преку , ве молиме контактирајте со нас на прво место. * Превозот : Ние ќе брод објектот надвор во рок од 3 работни дена откако ќе се потврди плаќањето и адреса. * Услуги на клиентите : Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине било неутрален или негативен фидбек.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Висок квалитет
Име На Модел:
Како што насловот го посочува
Објектот Висина:
3inch
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
4inch
Модел:
GSXR 600 750 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
За:
GSXR 1000 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
модел 01:
BKING 2008 2009 2010 2011 2012 2013