.

3x10B 20 Хлапак Фолија за Екран За БРАУН Z4 Z5 170S 180 190S 1735 1775 Z40 1000 2675 2775 Хлапак Главата Жилет Замена Mesh Мрежа

3x10B 20 Хлапак Фолија за Екран За БРАУН Z4 Z5 170S 180 190S 1735 1775 Z40 1000 2675 2775 Хлапак Главата Жилет Замена Mesh Мрежа

809.28
DEN 712.00 -12 %

Пристапност
Во достапна форма

3x10 B 20 Хлапак Фолија за Екран За БРАУН Z4 Z5 170 S 180 190 S 1735 1775 Z40 1000 2675 2775 Хлапак Главата Жилет Замена Mesh Мрежа
Компатибилен со :
z20 z30 z40 z50 z60 z70 2615 2675 2765 2775 2776 2778 2864 2865 2866 2874 2876 2878 2975 5728 5729 5732 5733 5734 10 B 180 190 190 S-1 1735 1775 10 B 1000
Состојба : нова
Пакетот вклучува :
3 фолија екранот
Ние подвиг за да се обезбеди вкупно задоволство што значи, ако не сте целосно задоволни со производот ве молиме контактирајте со нас ,ние со задоволство ќе ви помогне во секој случај.
Ви благодариме за потрага и среќен купување

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Жилет Сечилото
Број На Модел На:
10B 20
Материјал:
материјал од Германија
Количина:
3 Екран Фолија
Големина:
For BRAUN 10B 20S
Бренд Име:
еластична
Состојба:
100% нови
Објектот:
Хлапак Главата резервни сечилото
Кутија:
без мало пакување
превозот:
Бесплатен превозот
Снабдување Тип:
во парк
Име:
10B 20 фолија за екран за БРАУН
Модел:
хлапак 20 10B фолија за БРАУН 180 190 190S 2876 5728
Модел 2:
170S 180 190 190S-1 1715 1775 1735 2675 2775 Серија Z20,Z30,Z40,Z50
одговара 1:
за БРАУН CruZer3 Z4 Z5 170S 180 190S 1735 1775 Z40 1000
Се вклопат 2:
10B 190 190S 180 1735 1775 1000 2865