.

Момчето е подарок играчки мајмун патување на запад кралот се врати оружје златна cudgel превозот бесплатно

Момчето е подарок играчки мајмун патување на запад кралот се врати оружје златна cudgel превозот бесплатно

DEN 3264.00

Пристапност
Во достапна форма


Кралот мајмун е прачка
(цената е заградата) димензија 120cm нето тежина 0.65 КГ со кеса материјал stainess челични цевки со Мека гума двете страни

Главните карактеристики

Тема:
ТВ & Филм Карактер
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Кина