.

ZHHIRY Природни Топаз Сини Обетки Вистински Gem Камен Солидна 925 Sterling Silver Вистински Обетки Жените парична Казна Накит

ZHHIRY Природни Топаз Сини Обетки Вистински Gem Камен Солидна 925 Sterling Silver Вистински Обетки Жените парична Казна Накит

2400.00
DEN 1560.00 -35 %

Пристапност
Во достапна форма


Скапоцен камен : 100% Природни Топаз (не лабораторија создадена)
Гем големина : Големина 6*6mm
Сајт камен : Кубни Циркони
Материјал : Вистински 925 фунта сребро,Цврсти сребро.
Обложено : Бело злато позлатен (без олово,без nickle,алергија бесплатно)
Пакет : Испрати подарок кутија
Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме! Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Кина Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ e Packet 7-30 дена www.17track.net/en/ Сингапур Пост 15-35 дена www.17track.net/en/ EMS 5-15 дена www.ems.com.cn DHL 3-8 дена www.dhl.com Fed Ex 3-8 дена www.fedex.com Aramex 3-8 дена www.aramex.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.ups.com
Квалитетот Проблем, Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит, Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или рефундирање на дека плаќање. Било која Друга Причина сакате да се вратат За било која причина,не ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот, да ги задржи на производи во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Certificate Type:
Gem Оценување Центарот на Пекинг Универзитетот
Назад Наоѓање:
925 фунта
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
топаз
Број На Модел На:
XD150 РАНЛИВИТЕ
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
ZHHIRY
Страна Камен:
Други Вештачки материјал