.

Деверуша Облека, Секси Булчински Nightgown Невестата Кимоно Свила Свадба Облека Деверуша Пижами Свила Облека за Пратилки KK905 СЕДИШТЕТО

Деверуша Облека, Секси Булчински Nightgown Невестата Кимоно Свила Свадба Облека Деверуша Пижами Свила Облека за Пратилки KK905 СЕДИШТЕТО

2544.00
DEN 1399.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма


Големина(CM) Биста Должина Тежина/kg M 62 64 45-52 L 64 66 53-60 XL 66 68 60-65

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека Поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Сезоната:
Лето
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
EASTQUEEN
Број На Модел На:
KK905
свила облека за пратилки:
свила свадба облека
деверуша облека:
Деверуша Пижами