.

Лето Кинески Ориентални Фустани, Елегантен Ориентални Стилизирана Фустани Жените Цветни Печати Традиционален Кинески Фустан NN0276 cE

Лето Кинески Ориентални Фустани, Елегантен Ориентални Стилизирана Фустани Жените Цветни Печати Традиционален Кинески Фустан NN0276 cE

3360.00
DEN 1848.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Традиционален Кинески Облека:
Облека & Gown
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NN0276
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
EASTQUEEN
кинески фустани ориентални:
Цветни Печатење
традиционален кинески фустан:
ориентален стилизирана фустани