.

Децата Streetwear Мода Поставување Одговара на Детска Облека Хип Хоп Танц Поставува За Девојки И Момчиња Џез Облека, Костими Поставува Дете Одговараат на

Децата Streetwear Мода Поставување Одговара на Детска Облека Хип Хоп Танц Поставува За Девојки И Момчиња Џез Облека, Костими Поставува Дете Одговараат на

890.40
DEN 624.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 9, 11, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Pullover
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outerwear Тип:
Шорцеви
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Spandex,Памук
Број На Модел На:
102413
Бренд Име:
AiLe Зајакот