.

Emmababy 0-24M Симпатична Новородено Бебе Девојка Облека Ќерката на Светот Памук Romper Блузи+Флорални Bloomers Шорцеви Headband 3PCS Облека

Emmababy 0-24M Симпатична Новородено Бебе Девојка Облека Ќерката на Светот Памук Romper Блузи+Флорални Bloomers Шорцеви Headband 3PCS Облека

320.64
DEN 288.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис
Најновите Модата Бебе Девојки Облека !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Блузи Romper + Шорцеви + Headband
Големина на Табела : Големина Блузи Должина Биста*2 Панталони Должина 70 годишна Возраст 37 см 23 см, 21 см 0-6 Месеци 80 39.5 cm 24.5 cm 22 см 6-12 Месеци 90 42 см 26 cm 23 см 12-18 Месеци 100 44.5 cm 27.5 cm 24 см 18-24 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
бебе облека
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук мешавина
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува