.

Пролет, Есен Децата Облека Поставите Деца Хип Хоп Облека Облека Долг Ракав Спортски Одговара на Детето T-shirt + Панталони Twinset

Пролет, Есен Децата Облека Поставите Деца Хип Хоп Облека Облека Долг Ракав Спортски Одговара на Детето T-shirt + Панталони Twinset

1366.08
DEN 1366.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


Големина Информации
НИ Големина
4
Ознака Големина
110
Предлагам Висина
100cm 6 120 110cm 8 130 120cm 10 140 130cm 12 150 140cm 14 160 150cm 16 170 160cm 18 180 170cm
Топло Совети : pls изберете големина според "sugges т ед височина" . Ако вашите деца масти, можете да изберете поголема големина.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
ZDGJMRE
Материјал:
Полиестер,Памук
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Streetwear
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover