.

KEAIYOUHUO Пролет Деца Облека Поставува Обичните Деца Спортски Одговара на Цртан филм Долг Ракав Деца Момчиња Облека Поставува Маскирани Мантил

KEAIYOUHUO Пролет Деца Облека Поставува Обичните Деца Спортски Одговара на Цртан филм Долг Ракав Деца Момчиња Облека Поставува Маскирани Мантил

1158.72
DEN 811.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


KEAIYOUHUO Пролет Деца Облека Поставува Обичните Деца Спортски Одговара на Цртан филм Долг Ракав Деца Момчиња Облека Поставува Маскирани Мантил
Производ Descriotion
66 Име Деца Облека , Момчиња Облека Сет , Деца, Спорт Одговараат На
Нумерирање Одговараат на Големината 90-100-110-120-130-140 Памук Памук + Полиестер Боја 85-98% сличен на слики, но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла Превозот EMS, DHL, Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана од Русија, Турција, Бразил. Ект Забелешка Ќе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот цена, pls.контактирајте со нас за photoes
Големина На Табелата
Големина Должина /cm Биста*2 /cm Wiast /см Ракави /cm Препорачува Возраст 90=2 T 43 36.5 / 42 2 Возраст 100 =3 T 46 38.5 / 45 3 Возраст 110=4 T 48 41.5 / 47 4 Возраст од 120=5 T 50 42.5 / 50 5 Возраст 130=6 T 52 45 / 53 6 Возраст 140=7 T 54 46.5 / 56 7 Возраст / / / / / / 1.Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење. 2.Сите мерења во cm, ве молиме имајте во предвид 1cm=0.3937 ch, 1 инч=2.540 cm
Производ Фотографии
Плаќање
1 : да ја прифатиме alipay ,запад унија ,T/T,сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,pls се чека за afew минути и обидете се повторно, плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Момчиња
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Моден
Бренд Име:
KEAIYOUHUO
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Патент
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Одговараат на
боја:
Бело , Сино ,
Големина:
90-100-110-120-130-140
погодни за возраста:
2-7 години
погодни за сезоната:
Пролет, есен и зима
момчињата облека:
момчињата спорт одговараат на
децата облека:
детска облека
Момчињата Облека Поставува:
Долг Ракав
Материјал:
Памук+Полиестер
Тимови Одговараат На:
костим за деца
Потекло:
Кина (Копно)