.

Нова Летна Облека Новороденче Момчиња Облека Децата со Висок Квалитет Бебе Бебе Момчиња Комбинезони jumpsuits 0 до 24 Месеци Нов Бренд

Нова Летна Облека Новороденче Момчиња Облека Децата со Висок Квалитет Бебе Бебе Момчиња Комбинезони jumpsuits 0 до 24 Месеци Нов Бренд

527.52
DEN 396.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


2017 Нова Летна Облека Новороденче Момчиња Облека Децата Со Висок Квалитет Бебе Бебе Момчиња Комбинезони Одговара
Големина : 70-80-90-100
За Возраст : 0-6,6-12,12-18,18-24months
Големина На Проблемот
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот
примен е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Превозот
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не се
гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Вест
Број На Модел На:
CC01010
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
rorychen
Материјал:
Полиестер,Памук
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик