.

Природна боја светло Сина Moonstone Сребро Обетки безболно пирс на уво клип класичната коњ око врба во облик на

Природна боја светло Сина Moonstone Сребро Обетки безболно пирс на уво клип класичната коњ око врба во облик на

1152.00
DEN 922.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


е shopkeeper е претпочитаната форма носат малку вешта slightly A малку класични
Исто така е многу погодна за Кинеската национална правец и Liu Ye Xing moonstone обетки

Главните карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
BOCAI
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
самовила
Големина (Должина * Ширина):
55мм * 38mm
Боја:
Нови
Без разлика дали на самото место:
Цел
Нови чудно:
Свежи
Мозаик материјал:
Не мозаик