.

2017 Мода Мали Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки за Жените Златна Боја Обетки Жените Накит boucle d'oreille anneau E612155B

2017 Мода Мали Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки за Жените Златна Боја Обетки Жените Накит boucle d'oreille anneau E612155B

169.44
DEN 127.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


2017 Мода Мали Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки за Жените Златна Боја Обетки Жените Накит boucle d'oreille anneau Стил : 2017 Мода Мали Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки Материјал : Мали Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки за Жените Големина : 50cm синџир (Како што се покажува ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче /Девојка / Сопруга Одговара за : Момче Младо и Зрелост девојче и Момче Златна Боја Обетки Жените Накит новодојдени Дизајн Златна Боја Обетки Жените Накит boucle d'oreille anneau

Главните карактеристики

Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E612155B
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AFAWA
Големина (Должина * Ширина):
15mm
Големина:
15MM
Тежина:
5g
ОДГОВАРА ЗА:
Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки за Жени
боја:
Злато Боја Обетки Жените Накит
Материјал:
Мали Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки
Обетки Тип:
2017 Мода Мали Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки
моден или парична казна:
Моден Жените Златна Боја Обетки Жените Накит
Стил:
Мода Мали Нерѓосувачки Челик Обрачот Earring
Occassion:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
број:
E612155B