.

TDQUEEN Кристал Кристал Големи Обрачот Обетки AB Rhinestones Круг Круг Обетки Деликатна Big Hoops Мода Накит за Жените

TDQUEEN Кристал Кристал Големи Обрачот Обетки AB Rhinestones Круг Круг Обетки Деликатна Big Hoops Мода Накит за Жените

239.52
DEN 189.00 -21 %

Пристапност
Во достапна форма


ЗАШТЕДЕТЕ ПОВЕЌЕ СО КУПОНИ
TDQUEEN Кристал Кристал Големи Обрачот Обетки AB Rhinestones Круг Круг Обетки Деликатна Big Hoops Мода Накит за Жените
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
ПЛАЌАЊЕ
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, JCB, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери, итн. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ја примиле својата цел.
ПРЕВОЗОТ
1. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
2. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена.
3. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на Купувачот одговорност.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис ' s развој, срдечно ве покануваме да ја напушти 5 ЅВЕЗДА позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
голем обрачот обетки 2GC710
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
TDQUEEN
Големина (Должина * Ширина):
7cm*7cm
Внатрешен Дијаметар:
7cm
Материјал:
Јасно Кристал и AB Rhinstone
позлата:
Злато Позлатен и Сребро Позлатен
сребрени обетки обрачот:
Yes
голема обрачот обетки:
за жените
златни обетки обрачот:
Yes
Накит & Додатоци:
Обетки, Обрачот Обетки
Обрачот Обетки Круг:
Yes
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба...