.

DANKEYISI Мода Возење очила за сонце За Мажи очила за сонце Мажите Луксузен Бренд Гроздобер Поларизирани очила за сонце Очила за Сонце Ретро Eyewear

DANKEYISI Мода Возење очила за сонце За Мажи очила за сонце Мажите Луксузен Бренд Гроздобер Поларизирани очила за сонце Очила за Сонце Ретро Eyewear

570.24
DEN 313.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
очила за сонце мажите 6625 машки очила за сонце
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
62mm
Пол:
Мажи
Стил:
Плоштад
Леќи Материјал:
TAC
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,Поларизирана
Бренд Име:
DANKEYISI
Леќа Висина:
47mm
Рамка Материјал:
Пластични