.

Хексагонални Мал Плоштад Очила Со Жените Моден Бренд Дизајн Мажите Метал Транспарентен Огледало Оптички Очила На Сонцето Oculos De Sol Feminino

Хексагонални Мал Плоштад Очила Со Жените Моден Бренд Дизајн Мажите Метал Транспарентен Огледало Оптички Очила На Сонцето Oculos De Sol Feminino

239.04
DEN 198.00 -17 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Плоштад
Рамка Материјал:
Легура
Леќа Висина:
39mm
Пол:
Жените
Леќа Ширина:
52mm
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
ZUCZUG
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
704061
Тип На Објект:
eyewear
Dropshipping:
прифатете
Употреба Предмет:
Возење,Забава,На Патување,На Шопинг,Божиќ Подарок
очила за сонце стил:
Гроздобер Ретро Стил на очила за сонце, Елегантен Стил очила за Сонце
Погоден Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
промоција:
На Промоцијата Топла Продажба Супер Се Справи Викенд
очила за сонце функција:
UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB ЗРАЦИ
Пол:
Унисекс,Мажи & Жени
Други Имиња:
Модни очила за сонце,Eyewear,Огледало Eyewear
алијас:
Oculos де сол,Нијанси,Lunette де soleil,Gafas