.

VWKTUUN Поларизирани Очила за Сонце Клип На очила за сонце Возење Ноќ Визија Леќи за Очила Интегрирани Нијанси За Жени Мажи Eyewear

VWKTUUN Поларизирани Очила за Сонце Клип На очила за сонце Возење Ноќ Визија Леќи за Очила Интегрирани Нијанси За Жени Мажи Eyewear

383.52
DEN 268.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма

Леќа ширина : 6.3 cm Леќа Висина : 3.8 cm Пол : Жени/Мажи Поларизирани Очила Или не : да Анти-УВ ниво : очила,ув 400 Леќа Материјал : pc Рамка Материјал : pc Погоден Повод : Шопинг,Возење,одење,качување,партија Пакување содржи : 1 очила за сонце 1 леќа крпа Пакување : еден очила за сонце во Opp вреќа со Балон,а потоа во тетрапак АКО ТРЕБА ДА КУПИ очила за сонце СЛУЧАЈ,PLS КЛИКНИ ТУКА за ДА се КУПИ
ПЛАЌАЊЕ
- ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас. Пред исплата,pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и пост поштенски код,тел не е точно,благодарение толку многу за вашата cooperations
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
- 100% Пари Гаранција за враќање на секој објект. Pls контактирајте со нас во 24hours врз вас приемот на предмети.Целосна наплата ќе се претстават дека предметите не се како што е опишано. Надоместокот ќе се reneered откако предмети била испратена назад во оригиналната состојба,се врати превозот бесплатно ќе биде во yourside
Ако постои некоја друга причина што сакате да го вратат ,pls контактирајте со нас ,ви БЛАГОДАРИМЕ!
УВОЗНИ ДАВАЧКИ
- Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или превозот надомест.ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска vaule.Ако во вашата земја се уште треба да се обрне на должност ,тоа е вашата чест и одговорноста,ви благодариме!
ПОВРАТНИ информации
- Вашето задоволство е наша извршување.

Главните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
правоаголник
Пол:
Мажи
Леќа Ширина:
6.3 cm
Бренд Име:
VWKTUUN
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана,UV400
Леќа Висина:
3.8 cm
Леќи Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
WCG673
Рамка Материјал:
Пластични
Повод:
Возење,Забава,На Патување,На Шопинг,Божиќ Подарок
Погоден За Лице:
долго лицето, плоштад лицето на, овален облик на лице
Големина:
Oversized
очила за сонце функција:
UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB ЗРАЦИ