.

DANKEYISI Мода Жените Поларизирани очила за сонце Бренд Мачка Око, очила за сонце За Мажи Поларизирани очила за сонце Gafas Polaroid Возење Oculos

DANKEYISI Мода Жените Поларизирани очила за сонце Бренд Мачка Око, очила за сонце За Мажи Поларизирани очила за сонце Gafas Polaroid Возење Oculos

618.24
DEN 402.00 -35 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Бренд Име:
DANKEYISI
Стил:
Мачка Очи
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,UV400
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
TAC
Леќа Висина:
52mm
Леќа Ширина:
57mm
Број На Модел На:
женски очила за сонце 6040
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear