.

TRIOO очила за сонце Steampunk Круг Lunette Сребро Огледало Сонце Очила Бренд Дизајнер Oculos de sol Квалитет Дебела Рамка Нијанси

TRIOO очила за сонце Steampunk Круг Lunette Сребро Огледало Сонце Очила Бренд Дизајнер Oculos de sol Квалитет Дебела Рамка Нијанси

719.04
DEN 432.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Висина:
48 mm
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Бакар
Стил:
Пилот
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Анти-Рефлективен,UV400
Леќи Материјал:
Акрилик
Леќа Ширина:
55 mm
Бренд Име:
trioo
Број На Модел На:
TRIOO-1649
Време на пазарот:
2017
Толпата:
моден домот
Повод:
Собирање,патување,возење
Функција:
uv400 очила за сонце