.

LeonLion Бренд Дизајнер Мачка око, очила за сонце Жените Гроздобер Метал Рефлексивни Очила За Жените Огледало Ретро Oculos De Sol Gafas

LeonLion Бренд Дизајнер Мачка око, очила за сонце Жените Гроздобер Метал Рефлексивни Очила За Жените Огледало Ретро Oculos De Sol Gafas

DEN 144.00

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Бренд Име:
LeonLion
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Стил:
Мачка Очи
Леќа Ширина:
57mm
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
52mm
Број На Модел На:
Очила за сонце LS520
погоден за лицето форма:
Тркалезно лице,Долго лицето,Плоштад лицето на,Овален облик на лице
Производ Сертификат:
CE,ФДУ,UV400
Леќа Материјал:
HD
Други Имиња:
Очила За Сонце,Eyewear,Наочари
очила за сонце стил:
класичен очила за сонце
Пакување:
Крпа Торба/Влакна Текстил/Очила За Сонце
Големина:
One size fit all face
Употреба Предмет:
Купување,Забава,Патувања,Т Шоу,Возење
Видлива Светлина:
99.9%
леќи во боја:
како Слика