.

Поларизирани очила за сонце со Додатоци за Мажи Бренд Дизајнер Класичен Одмор Гроздобер UV400 Очила Метална Рамка Eyewear oculos de sol

Поларизирани очила за сонце со Додатоци за Мажи Бренд Дизајнер Класичен Одмор Гроздобер UV400 Очила Метална Рамка Eyewear oculos de sol

768.00
DEN 369.00 -52 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

рамка боја:
галантерија, додатоци Б
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Легура
Леќа Ширина:
59mm
Пол:
Мажи
Леќи Материјал:
Polaroid
Стил:
очила
Број На Модел На:
PA6560
Леќа Висина:
45mm
Бренд Име:
PAIENER
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,UV400,Анти-Рефлективен
функција 1:
анти ува, да се спречи uvb, поларизирана
функцијата 2:
100% Поларизирано Со тест картичка
Користи:
Спортски,возење,риболов,Одмор
погоден за лицето форма:
Тркалезно лице, долго лицето, плоштад лице, овална форма fac
Леќа Материјал:
Напредни смола HD поларизирана леќи