.

Формални Деловни Костуми (Јакна+Вест+Панталони) Машки Костим Тенок Одговара Одговара на Младоженецот Tuxedo Класичен машки Матурски Одговараат Дизајнер Црна

Формални Деловни Костуми (Јакна+Вест+Панталони) Машки Костим Тенок Одговара Одговара на Младоженецот Tuxedo Класичен машки Матурски Одговараат Дизајнер Црна

DEN 4053.60

Пристапност
Во достапна форма


Answer : ___________________________ Note : A. Тужба не содржи никакви додатоци како цвет,шапка ,crutch итн (ако овие додатоци шоу на слики)?. Б. Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани .ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии сте го виделе,а некои се врзуваат не може да истата слика,ние имаме чиста боја се врзува . В. Ќе Ве Молам?ми даде вашата exactitude големина?и боја кога ставање на ред , и јас сум многу среќен да се процес се враќа кога е потребно ,со цел да се направи костум многу се вклопуваат со вас ! Г) Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања. Пратката А тужбата можело да биде завршена in3-7 дена. Во текот на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник,превозот време ќе го малку подолго.
Б. На превозот времето е врз основа на превозот метод. Тоа ќе потрае 2-6working дена околу UPS-от,DHL.
7-18 работни денови за ЕМС плаќање
Исплата се должи на Кредитна Картичка,преведување,Western Union.
Купи повеќе заштедат повеќе.Ако купите два или повеќе елементи заедно.Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас,vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
loldeal
Материјал:
Ацетат,Spandex,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Затворање Тип:
Еден Гради
Пред Стил:
Станот
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Паметни Повик
Број На Модел На:
XZ084
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Одговара На Боја:
Црни мажи одговараат на
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Популарната елементи:
Евтини одговараат на
функција 1:
свадба костуми за мажи
Карактеристика 2:
мажите одговара за свадба
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
1.5kg (3.31lb.)
Пакет Големина:
32cm x 16cm x 10cm (12.60in x 6.30in x 3.94in)