.

Кинеската Традиционална Mens Црвена Свадба Одговараат Јакна Shawl Јака Рипка & Флорални Везови Propitious Облаци Едно Копче

Кинеската Традиционална Mens Црвена Свадба Одговараат Јакна Shawl Јака Рипка & Флорални Везови Propitious Облаци Едно Копче

3355.20
DEN 3053.00 -9 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговараат Јакни
Стил:
кинески стил
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
ZJW17121025
Бренд Име:
LOLLINPOPPIN
Материјал:
Памук,Viscose,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Облека Должина:
Редовни