.

Секси Срцето Јога Панталони Жените Комбинација Јога Leggings Жените Им Помогнам На Leggins Спорт Жените Фитнес Legging Работи Панталони Жени

Секси Срцето Јога Панталони Жените Комбинација Јога Leggings Жените Им Помогнам На Leggins Спорт Жените Фитнес Legging Работи Панталони Жени

479.52
DEN 408.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
TOPPICK
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Ткаени
Број На Модел На:
20170808DDK50
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога