.

Резервни бесплатен превозот мото делови Мотор CHROMED 7 x 4 Рамна Табличка Рамка Заградата Ознака Носителот w/ 6 LED Лента

Резервни бесплатен превозот мото делови Мотор CHROMED 7 x 4 Рамна Табличка Рамка Заградата Ознака Носителот w/ 6 LED Лента

1199.52
DEN 1128.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : Стандарден Мотоцикл Табличка Рамка 6" LED Лента Спецификација : Рамка Големина : Прибл. 7" x 4" Плоча монтажа дупки : 5.75" x 2.75" (Од центар до центар). Состојба : 100% Сосема Нов Резервни Количина : 1 компјутер Боја : Исто како слика покаже Материјал : Палка Алуминиум Инструкции : не се вклучени Многу лесно да се инсталира. Едноставно unbolt вашиот оска болт, излизгајте го ова во место, и да ја инсталирате оска гром. Fitment : Универзална Одговара за Харли/ Хонда/ Kawasaki/ Suzuki/ Јамаха/ Спрингер/ сламен покрив/ Mini Chopper/ Обичај или Мини Велосипед

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
MT294-002-CD
Материјал Тип:
Палка Алуминиум
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch