.

NICECNC Палка Задна Кочница Clevis За Јамаха YZ125 250 YZ250F YZ450F YZ250FX YZ450FX WR250F WR450F Suzuki RMZ250 450 RMX450Z

NICECNC Палка Задна Кочница Clevis За Јамаха YZ125 250 YZ250F YZ450F YZ250FX YZ450FX WR250F WR450F Suzuki RMZ250 450 RMX450Z

DEN 421.92

Пристапност
Во достапна форма


CNC Палка Задна Кочница Clevis. Високиот цврсти и мала тежина дизајн, обезбедува подобра контрола на задна кочница.
Состојба : 100% Сосема Нов
Clevis тело Материјал : A7009-T6 Алуминиум
Боја На Располагање : Елоксирани Злато.Сина
Доаѓа со специјално дизајнирана од не ' рѓосувачки челик pin
Лесни, но голема сила и издржливост
Обезбедува подобра сопирачките на возилото се чувствувам
CNC-машински Палка Алуминиум
Елоксирани површина заврши
Лесно Да Се Инсталира
Пакет Се Вклучени :
1 x Задна Кочница Clevis
Fitment :
За ЈАМАХА
YZ125/250 2003-2018
YZ250 F 2003-2018
YZ450 F 2003-2018
YZ125 X 2017-2018
YZ250 X 2016-2018
YZ250 FX 2015-2018
YZ450 FX 2016-2018
WR250 F 2003-2018
WR450 F 2003-2018
За SUZUKI
RMZ250 2007-2018
RMZ450 2005-2017
RMX450 Z 2010-2017
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Главните карактеристики

боја:
Злато, Сина
Бренд Име:
NICECNC
Motobike Направи:
Suzuki,Јамаха
Име На Модел:
РБЦ-Y01
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
A7009-T6 Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси