.

Мотоцикл Пак Сигнал Леќа се расчисти Со Стакло Прстен За Харли Дуна Софтејл Спортските туринг стрит глајд

Мотоцикл Пак Сигнал Леќа се расчисти Со Стакло Прстен За Харли Дуна Софтејл Спортските туринг стрит глајд

839.52
DEN 772.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма

Conditon : Резервни 100% Нови Леќи во боја : јасно Материјал : Леќа (ЈП) / Прстен (ABS) Стакло Стил Прстен Боја : Хром Големина : Како На Сликата Покаже Fitment : 2000&up за Харли Дуна (освен 09~FXDB/FXDWG тип) 2000&up за Харли Софтејл (освен FXCW/C, FXS тип) 2000&up за Харли ТУРИНГ (одговара FLHX, FLTRI, FLHRS ) 2002&up за Харли и Спортските (освен XL1200 N, XL883 N, 11 XL1200 X) Освен VRSC™ семејство само се вклопуваат V-Род® модели опремени со Хром, Пак Сигнал Колекции (P/N 69374-05 или 69065-05) НЕ се вклопуваат VRSCA,VRSCB (P/N 69315-02 0906-6315) Пакет се вклучени : 2 Парчиња Леќи

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
Харли Дуна Софтејл Спортските туринг стрит глајд
Бренд Име:
LARATH
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
1
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Објектот Висина:
1inch