.

Мотоцикл Пред & Задните Тркала Вилушка Оска Лизгачи Капа Несреќа Заштитник За Јамаха Т-MAX TMAX 530 XP530 SJ09 2012 2013 2014-

Мотоцикл Пред & Задните Тркала Вилушка Оска Лизгачи Капа Несреќа Заштитник За Јамаха Т-MAX TMAX 530 XP530 SJ09 2012 2013 2014-

1823.52
DEN 1240.00 -32 %

Пристапност
Во достапна форма


. Мото додатоци CNC Пред&Задната Оска на Тркалото на Вилушка Carsh Лизгачот Заштитник за јамаха tmax 500 08-11 т-max 530 12-15 tmax530
Функција : - Состојба : 100% Сосема Нов - Материјал : CNC 6061 Палка Алуминиум+ПОМ - Објектот е лесно да се инсталира без инструкции - Стандардна боја : црвена/gold/сино/сребрена/црна/титаниум - Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет - Пакет се вклучуваат : 1 парче Предните тркала вилушка Лизгачот Заштитник со инсталирате завртка заштита влошки се лесно фиксирани во прекинете вилушка преку соодветни полагање челик бар. Дизајниран да помогне да се елиминира оштетување на предна оска при пад,а лизгање запре или ниски страна. Fitment : ЈАМАХА TMAX 530 2012-2015 ЈАМАХА TMAX 500 2008-2011 ве Молиме да се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
2inch
Објектот Тежина:
0.76kg
Материјал Тип:
CNC 6061 Алуминиум+ ПОМ
Бренд Име:
ПЦР
Објектот Висина:
2inch
Име На Модел:
Yamaha-tmax
Објектот Ширина:
2inch
Motobike Направи:
Јамаха
боја:
црна,златна,титаниум,црвена,сина
Funtion:
Едноставен за инсталација, без потреба инструкции
Fitment:
За Јамаха TMAX 530 2012 Година 2013 година 2014 година 2015 година
Пакет вклучувајќи:
1 x пар (Предната и задната Оска Лизгачот)
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Количина:
1 Пар Оска Вилушка Carsh Лизгачот со инсталирате завртка (Напред & Задните)
Тип Име:
Тркала Оска Вилушка Несреќа Заштитник Лизгачот
ОДГОВАРА ЗА:
За Јамаха TMAX 500 2008 2009 2010 2011