.

ЗА мотор, Мотоцикл Виткање Rearset Нога Штипки Мотор нога штипки За јамаха МТ-10 MT10 МТ 10 мото додатоци

ЗА мотор, Мотоцикл Виткање Rearset Нога Штипки Мотор нога штипки За јамаха МТ-10 MT10 МТ 10 мото додатоци

1680.00
DEN 1529.00 -9 %

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на нашиот Т продавница
Карактеристики :
материјал тип :
пластични
Боја :
како слик прикажани
состојба :
100% нов бренд,со висок квалитет
квалитет :
1 пар
FITMENT :
За јамаха МТ-10
слик покажува

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
Р QIANKONG
Име На Модел:
СЗ-001-SL-YA
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Motobike Направи:
Јамаха
Материјал Тип:
CNC алуминиум
БОЈА И МОДЕЛ :
за Мотоцикл Footboard Чекори
Име:
за Мотоцикл Footboard Чекори
Одговара:
За Јамаха МТ-07 2014-2016
квалитет:
1 пар
Fitment:
За Јамаха МТ-07 2014-2016
боја:
црвениот портокал црна зелени
Име На Модел:
за Мотоцикл Footboard Чекори
Се вклопат 2:
За Јамаха МТ-07 2014-2016