.

Резервни бесплатен превозот мото делови Чад Евра LED Флеш Планината Пак Сигнал за Хонда, ЈАМАХА Suzuki велосипед чад

Резервни бесплатен превозот мото делови Чад Евра LED Флеш Планината Пак Сигнал за Хонда, ЈАМАХА Suzuki велосипед чад

737.28
DEN 693.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


LED светла Боја : Жолто Леќа Боја : Јасно Количина : 1 Пар (Лево и Десно) Број на Led диоди во секоја светлина : 11 Мерење : 4.1 инчи база ширина x 2 инчи висина x 1.3 инчи длабоки Lense големина : 3 1/4" L 1 x 3/4" W (8.2 х 4.5 cm) Единствен триаголник форма дизајн и врамени со hight квалитет гума околните за беспрекорно спроведен Водоотпорна и Водоотпорен Лесна инсталација, без модификација е потребно, splice две жици и ги заостри орев во задниот дел од претвори сигнали Fitment : одговара за Хонда CBR 600 F4i 2001-2006, одговара за Хонда CBR 600 RR 2003-2006, одговара за Хонда CBR 929 RR 2000-2001, одговара за Хонда CBR 954 RR 2002-2003 година, одговара за Хонда CBR 1000 RR 2004-2006 одговара за Suzuki GSXR600 2001-2006, одговара за Suzuki GSXR750 од 2000 до 2006 година, одговара за Suzuki GSXR1000 2001-2005 (не 2006) одговара за Kawasaki Ninja ZX6 R 1998-2006 одговара за Kawasaki Ninja ZX7 R 1996-2003 одговара за Kawasaki Ninja ZX9 R 1998-2003 одговара за Kawasaki Ninja ZX10 R 2004-2005 одговара за Kawasaki Ninja ZX12 R 2000-2005 одговара за Kawasaki Ninja ZZR600 2005-2008 година одговара за Yamaha YZF 600 R 1995-2007, одговара за Yamaha YZF R6 1999-2007, одговара за Yamaha YZF R1 1998-2007

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
MT224-001-SK
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
HTTMT