.

Резервни бесплатен превозот мото делови се Претвори Сигнал Објектив за Вулкан 1500 Класичен Значи Редеа 1600 750 800 900 ЧАД

Резервни бесплатен превозот мото делови се Претвори Сигнал Објектив за Вулкан 1500 Класичен Значи Редеа 1600 750 800 900 ЧАД

702.72
DEN 660.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма

Дијаметар : 2.5"
Боја : исто како што сликите покажуваат
Fitment :
Вулкан 1500 Класичен 1996-2008
Вулкан 1500 Drifter 2001-2005
Вулкан 1500 Значи Редеа 2002-2003
Вулкан 1500 Номад, 1999-2004
Вулкан 1600 Значи Редеа 2004-2008
Вулкан 500 LTD 1996-2009
Вулкан 750 1986-2006
Вулкан 800 / Класичен / Drifter 1995-2006
Вулкан 900 Класичен / LT / Custom 2006-2012
W650 2000-2002
Zephyr 1100 1992-1995
Zephyr 550 1990-1993
Zephyr 750 1991-1993
ZN1100 LTD Вратило 1984-1985
ZN700-А1 LTD Вратило 1984-1985
454 LTD 1985-1990
Eliminator 1000 1987
Eliminator 125 2001-2009
Eliminator 250 1988-1994
Eliminator 600 1986-1987
Eliminator 600 1996-1997
Eliminator 900 1985-1986
Воин 2001-2007
V-Ѕвезда 950/T 2006-2012
V-Ѕвезда 1300/T (Сите Години)
V-Ѕвезда Stryker (Сите Години)
Roadliner / XV1900 / Рајдер Модели (Сите Години )

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
HTTMT
Име На Модел:
MT274-002-СМ