.

за мотор, Мотоцикл Потпирачот CNC Алуминиум Страна Стојат Зголемување За Kawasaki Z800 ER6 z 800 ER 6 2013 2014 2015 Висок квалитет

за мотор, Мотоцикл Потпирачот CNC Алуминиум Страна Стојат Зголемување За Kawasaki Z800 ER6 z 800 ER 6 2013 2014 2015 Висок квалитет

763.20
DEN 695.00 -9 %

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на нашиот Т продавница
Карактеристики :
материјал тип :
пластични
Боја :
како слик прикажани
состојба :
100% нов бренд,со висок квалитет
квалитет :
1 парче
FITMENT :
ЗА Kawasaki Z800 ER6 2013-2015
слик покажува

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0g
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
Р QIANKONG
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Име На Модел:
СЗ-003-SL-КА
Материјал Тип:
CNC алуминиум
БОЈА И МОДЕЛ :
за Мотоцикл Footboard Чекори
Име:
за Мотоцикл Footboard Чекори
Одговара:
За Kawasaki Z800 ER6 2013-2015
квалитет:
1 пар
Fitment:
За Kawasaki Z800 ER6 2013-2015
боја:
црвениот портокал црна зелени
Име На Модел:
за Мотоцикл Footboard Чекори
Се вклопат 2:
За Kawasaki Z800 ER6 2013-2015