.

Резервни бесплатен превозот мото делови LED Опашка Кочница Светлина за 2006 2007 2008 Kawasaki Ninja 650R EX650 ER-6f Јасно

Резервни бесплатен превозот мото делови LED Опашка Кочница Светлина за 2006 2007 2008 Kawasaki Ninja 650R EX650 ER-6f Јасно

1228.80
DEN 1155.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма

Ова ДОВЕДЕ интегрирани опашка светлина е директна замена на акции опашка светлина Без измена потребно за да одговара на taillight ќе треба да се splice крајот сигнал жици и да го прикачите на taillight Професионална инсталација се препорачува Taillight се состои од Трчање, Кочница,(црвено) и да се Сврти Сигнал Светла (жолто) Количина : 1 Инструкции : Нема настава водич Материјал : N/A Светлина Тип : LED Леќа Боја : исто како што сликите покажуваат Fitment : одговара за 2006-2008 Kawasaki Ninja 650 R / ZX650 / јас zr-6f

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
MT036-CL
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Тежина:
0.35kg