.

МУДРО ПАТУВАЊЕ Faux Кожа Дрвени Shift Knob Покрие Заштитник Браун Каки за Автомобили Auto

МУДРО ПАТУВАЊЕ Faux Кожа Дрвени Shift Knob Покрие Заштитник Браун Каки за Автомобили Auto

335.04
DEN 318.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


1. Универзална Faux Кожа Дрво Прирачник Стап Опрема Shift Knob Глава Покритие
2. Дрвени faux кожа shift knob поклопецот е задолжително за вашиот автомобил, се изедначи површината е полесно да се користи.
3. Тоа може да се користи за да се намали рака гуми по допир за подолго време, и е многу лесно да го инсталирате или отстраните.
4. Боја : Беж, Сива, Црна
Pls Остави Порака Боја Кога Вашето Место На Цел .

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
МУДРО ПАТУВАЊЕ
Име На Модел:
sdt-01
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Година:
1998 година
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
Нови Пластични