.

Висок Квалитет на Алуминиум универзална Сребро Опрема Shift Knob 5 Брзина одговара за PEUGEOT 106 206 207 307 406 407 Опрема Knob Стап Упатство

Висок Квалитет на Алуминиум универзална Сребро Опрема Shift Knob 5 Брзина одговара за PEUGEOT 106 206 207 307 406 407 Опрема Knob Стап Упатство

664.80
DEN 565.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Спецификација : -100% Сосема Нов -Материјал : алуминиум легура -Боја : сребрена/сино -Size : 44mm x 98mm(висина) -Доаѓаат со 3 пластични црева(8мм, 10мм, 12mm) Карактеристики : 1.Висок квалитет, издржлив, лесен инсталирате 2. 5 опрема (1, 2, 3, 4, 5) и се Јават знаци се врежани на врвот. 3.Најдобра замена за носење или orginal Опрема Shift Менувачот Knob, 4.нема промена е потребно 5.само се применуваат на круг опрема столбови Пакет вклучува : 1 x shift knob 1 x Инсталација алатка 3 x различни големина Гума 3 x Мали завртки
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Година:
2018
Бренд Име:
Cherk
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
Универзална