.

Замена на Apple iPhone 8 телефон школка заштитни Случај ракав Алуминиум Браник Рамка&Toughend транспарентен Nanoglass Задниот Поклопец

Замена на Apple iPhone 8 телефон школка заштитни Случај ракав Алуминиум Браник Рамка&Toughend транспарентен Nanoglass Задниот Поклопец

1026.24
DEN 862.00 -16 %

Пристапност
Во достапна форма


Замена на Apple i Phone 8 телефон школка заштитни Случај ракав Алуминиум Браник Рамка&Toughend транспарентен Nanoglass Задниот Поклопец
Карактеристики:
Бренд : Luphie
Моден Луксузен дизајн,Совршено се вклопуваат и добар сигнал за Apple i Phone 8
Материјал : Toughend Nanoglass назад+ Anodic оксидација Алуминиумска Рамка
Висок транспарентен Nanoglass ви даде ефект на уживање на уметнички дела од изложуваат во музејот
Заштита на вашиот телефон од Гребење, Шок & дупка со
Без завртка,лесно да се соберат и да ги отстрани
Целосен пристап до сите копчиња и порти
4-Боја за избор : Црна, Црвена, Шампањ, Розово злато
Пакување вклучува :
1 *Замена i Phone 8 Toughend Nanoglass +Алуминиумска рамка случај ( i Phone не се вклучени)
1. Ние прифаќаме Alipay.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
1. Во светот Превозот (Освен некои земји). Нормално, тоа ќе потрае 15-35 работни дена дојде до вас (Ние не се брод за време на викендите или различни национални празници).
2. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Народен празник исклучени.)
пратката е предаден by China пост,Сингапур пост,Холандија пост. Некаде, ние изберете превозот начин како вашата земја, стока (со батерија или не или други), може да се најдат можете да изберете на кој начин е различен како ние ги испратите.

Главните карактеристики

Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 8
Бренд Име:
LUPHIE
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
дизајн:
Бизнис,Егзотични,Гроздобер,Транспарентна
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Моден Луксузен дизајн,Совршено се вклопуваат
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
Fitted for iphone 8
Објектот:
телефон школка заштитни Случај Nanoglass Задниот Поклопец
Fitment:
Замена на Apple iPhone 8 заштитник
SKU:
EMIC081
Функција:
Заштита на вашиот телефон од Гребење, Шок & дупка со
дизајн:
Целосен пристап до сите копчиња и порти
Материјал:
Toughend Nanoglass назад+ Anodic оксидација Алуминиумска Рамка
4-Боја за избор:
Црна, Црвена, Шампањ, Розово злато